Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ελκυστικό πακέτο απολαβών (13ος Μισθός σε περίπτωση που η διαμονή δεν καλύπτεται από το ξενοδοχείο, Αναλογία ετήσιας άδειας, Διπλά πληρωμένες αργίες εάν δουλευτούν.)
  • Διαμονή (με κλιματισμό και Wi-Fi ) & Σίτιση (πρωινό, μεσημεριανό, βραδινό) στους χώρους προσωπικού εντός του ξενοδοχείου.
  • Δωρεάν μεταφορά από και προς το αεροδρόμιο Λάρνακας.
  • 150 ευρώ για εισιτήρια επιστροφής εάν τηρηθεί το συμβόλαιο.
  • Παροχή ρουχισμού υπηρεσίας.
  • Ευκαιρίες εκπαίδευσης και ανέλιξης.
  • Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον.
  • Φιλικό και ευχάριστο περιβάλλον.

Επικοινωνία

Παρακαλώ όπως σταλεί το βιογραφικό σας στην ηλεκτρονική διεύθυνση  cavohr@cytanet.com.cy ή φαξ: 23832051.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να  επικοινωνήσετε  από Δευτέρα έως Παρασκευή 9:00π.μ – 16:00μ.μ. στο τηλ. 23832043 ή email: cavo@cytanet.com.cy

Θέσεις εργασίας

Sous Chef

Email: cavohr@cytanet.com.cy

Το ξενοδοχείο Cavo Maris Beach Hotel, που βρίσκεται στην Κύπρο, στην περιοχή του Πρωταρά, αναζητεί επαγγελματίες για την πλήρωση θέσης Sous Chef για την περίοδο 1/3/2022 – 31/10/2022.

Προσόντα

  • Δίπλωμα παραγωγής τροφίμων ξενοδοχειακής σχολής.
  • Απαραίτητη Προϋπηρεσία με τουλάχιστον 3 χρόνια στην θέση Sous Chef σε 4* ξενοδοχείο.
  • Kαλή γνώση Αγγλικών και Ελληνικών.
  • Εξαιρετική γνώση των απαιτήσεων Ασφάλειας και Υγείας, υγιεινής Τροφίμων και του HACCP.
  • Ηγετικές ικανότητες, επικοινωνιακές δεξιότητες.

Καθήκοντα και υπευθυνότητες

Σε συνεργασία με τον Chef, να ετοιμάζει και να παρουσιάζει τα φαγητά του μπουφέ και των α λα καρτ εστιατορίων διατηρώντας πάντα ψηλά τα επίπεδα ποιότητας και υγιεινής που απαιτούνται από τις Αρχές Ασφάλειας και Υγείας, τα πρότυπα του HACCP και της Διεύθυνσης του ξενοδοχείου.

Παρακαλώ όπως σταλεί το βιογραφικό σας στην ηλεκτρονική διεύθυνση cavohr@cytanet.com.cy ή φαξ: 23832051.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε από Δευτέρα έως Παρασκευή 9:00π.μ. – 16:μ.μ. στο τηλ. 23832043 ή cavo@cytanet.com.cy.

Chef d’ Partie

Το ξενοδοχείο Cavo Maris Beach Hotel, που βρίσκεται στην Κύπρο, στην περιοχή του Πρωταρά, αναζητεί επαγγελματίες για την πλήρωση θέσης Chef d’ Partie για την περίοδο 1/3/2022 – 31/10/2022.

Προσόντα

  • Δίπλωμα παραγωγής τροφίμων Ξενοδοχειακής Σχολής.
  • Απαραίτητη Προϋπηρεσία με τουλάχιστον 2 χρόνια στην θέση Chef d’ Partie σε 4* Ξενοδοχείο.
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας.
  • Εξαιρετική γνώση των απαιτήσεων Ασφάλειας & Υγείας και υγιεινής Τροφίμων.
  • Καλή γνώση των απαιτήσεων του HACCP.
  • Ηγετικές Ικανότητες, επικοινωνιακές δεξιότητες.

Σε συνεργασία με τον Chef και τον Sous Chef , να ετοιμάζει και να παρουσιάζει τα φαγητά του μπουφέ και των α λα καρτ εστιατορίων διατηρώντας πάντα ψηλά τα επίπεδα ποιότητας και υγιεινής που απαιτούνται από τις Αρχές Ασφάλειας & Υγείας, τα πρότυπα του HACCP και της Διεύθυνσης του ξενοδοχείου.

Βοηθός Ζαχαροπλάστης

Το ξενοδοχείο Cavo Maris Beach Hotel, που βρίσκεται στην Κύπρο, στην περιοχή του Πρωταρά, αναζητεί επαγγελματίες για την πλήρωση θέσης Βοηθός Ζαχαροπλάστη για την περίοδο 16/4/2022 – 31/10/2022.

Προσόντα

  • Δίπλωμα παραγωγής τροφίμων / Ζαχαροπλαστικής Ξενοδοχειακής Σχολής